مجتمع تجاری اداری تیتان سنتر


 

مجتمع تجاری اداری تیتان سنتر در زمینی به مساحت ۷۰۰ مترمربع و با زیربنای مفید کل ۱۰۰۰۰ مترمربع در ۱۸ طبقه شامل : ۵ طبقه تجاری با زیر بنای حدود ۲۰۰۰ مترمربع ، ۱ طبقه رستوران همراه با تراس اختصاصی با زیر بنای حدود ۶۵۰ مترمربع و ۴ طبقه اداری با زیربنای مفید حدود ۱۸۰۰ مترمربع  و ۸ طبقه پارکینگ با ظرفیت ۱۴۶ دستگاه خودرو ، در غرب تهران درحال ساخت است.
این پروژه در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است که در ارتباط با دو محله مرزداران غربی و اشرفی اصفهانی است . مسیرهای ارتباطی حکیم به یادگار امام و یادگار امام به حکیم در محدوده ناحیه دو واقع شده اند . پل مرزداران ، بزرگراه یادگار امام از پل شهید همت تا تقاطع جلال هر دو مسیر متعلق به ناحیه دو است و با دسترسی های مناسب و آسان به شریانهای اصلی شهر می باشد.
این ناحیه دارای مساحت کل  ۵۶۲ هکتار و با حدود جمعیت کل ۸۰۳۶۸ نفر با تعداد کل خانوار  ۲۷۶۱۸ است ، از این رو سهولت در دسترسی و جمعیت آن از امکانات پروژه محسوب می شود.


مجتمع تجاری اداری تیتان سنتر حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


امکانات پروژه


•        کافی شاپ در بام سبز با منظری زیبا
•        ۱۴۶ پارکینگ در ۸ طبقه
•        سهولت در دسترسی


مالک و سرمایه گذار


مالکان پروژه جناب آقایان دکتر و مهندس قربانی شریف می باشند و شرکت کاژه آرکا به عنوان ناظر پروژه درحال فعالیت است.
شرکت پدیدآوران اطلس پارس، کارگزاری فروش و مدیریت راه اندازی و  بهره برداری این مجتمع را بر عهده دارد . می توانید جهت اطلاع از شرایط پیش فروش واحدها با شماره ۲۱۷۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


نشانی پروژه : تهران ، فلکه دوم صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، نبش خیابان طالقانی

 

تماس با ما

شرکت پدیدآوران اطلس پارس
تهران ، شریعتی ، خیابان دستگردی (ظفر شرقی) ، کوچه شریفی ، پلاک ۴ ، واحد۱۱ و ۱۲

۰۲۱-۲۱۷۸

Telegram Channel

Whatsapp Channel
info@padidavaran.com
instagram:@p.a.pars
شنبه الی چهارشنبه -  ۸ صبح الی ۱۷