• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3

تحقیقات بازار و تهیه طرح های توجیحی فنی و اقتصادی

ورود به هر سرمایه گذاری اقتصادی در بخش ساخت و ساز ، بدون انجام مطالعات دقیق در زمینه انتخاب زمین ، طرح اولیه و توسعه ای پروژه ، انواع کاربری ها و دست یابی به موفقیت میسر نخواهد بود .

   ادامه ...  

 

بازاریابی و فروش

 

مهندسی فروش یک فرآیند است و برخلاف اینکه در افکار عمومی بیشتر به عنوان تکنیک های فروش نمودار می شود، از تحقیقات بازار و همینطور تدوین برنامه بازاریابی گسترش پیدا می کند.

   ادامه ...  

 

 

راه اندازی و بهره برداری

 

شرکت پدیدآوران اطلس پارس با آموختن دانش و تخصص و همکاری با شرکت های بین المللی فعال در زمینه بهره برداری مجتمع های تجاری، گامی هوشمندانه و تاثیرگذار در مسیر اهداف کارفرمایان برداشته است.

  ادامه ... 

 

درباره ما

شركت پدیدآوران اطلس پارس درتاريخ ۲۲ اسفندماه سال ۸۹ تحت شماره ۳۹۸۳۴۷ ثبت گردید. این شرکت با بهره مندی از نیروهای مجرب و کارآزموده و برخورداری از دانش روز در زمینه تحلیل بازار ، امکان سنجی اقتصادی ، بازاریابی و فروش ، راه اندازی وبهره برداری و با ترکیب سهامدارانی از شرکت های معظم سرمایه گذاری و ساختمانی این افتخار را دارد تا فصل نوینی در ارائه خدمات تخصصی فروش و بهره برداری واحدهای ساختمانی گشوده و از این منظر ضمن ایجاد حداکثر انتفاع برای سرمایه گذاران صنعت ساختمان با تعیین ضوابط و معیارهای کیفی ساختمانی متناسب با بازار هدف محصولات گوناگون ، با ارتقاء کیفیت محصولات سرمایه گذاران ، آسایش هر چه بیشتر مشتریان را نیز فراهم نموده است.

   ادامه مطلب  

Power Joomla Template

چشم انداز و ماموریت ها

شرکت پدید آوران اطلس پارس قصد دارد در افق ۱۴۰۰ شرکتی باشد سرآمد در عرصه کارگزاری فروش و مدیریت راه اندازی و بهره برداری در سراسر ایران و منطقه، منطبق بر استاندارهای روز دنیا و با آخرین دستاوردهای علمی و عملی .همچنین با دارا بودن بالاترین سهم در بازار ساختمانی کشور بتواند سودآورترین شرکت کارگزاری فروش و مدیریت راه اندازی و بهره برداری در بازار صنعت ساختمانی اعم از داخلی و بین المللی با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان بویژه سهامداران و مشتریان باشد.
مابر آنیم تا با اتکاء به دانش، تجربه و نیروهایی توانمند و با استفاده از روش های نوین در عرصه کارگزاری فروش و مدیریت راه اندازی و بهره برداری، در کشور و منطقه با سودآوری مطلوب در جهت دستیابی به اهداف ذینفعان اقدام نماییم.

شرکت پدیدآوران اطلس پارس

مجموعه تجاری مسکونی اقامتی جهان نما

این مجموعه در زمینی به مساحت ۱۰۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۹۴۸۶۰ مترمربع  در ۳ بلوک با کاربری های هتل ، تجاری ، در شهر مقدس مشهد و در نزدیکی حرم مطهر در حال ساخت است . این مجموعه شامل ۱۶ طبقه هتل ، ۸ طبقه تجاری و ۱۶ طبقه مسکونی است. 
احداث این پروژه از سال ۱۳۸۹ آغاز و هم اکنون در حال اجرا است.  بخش تجاری مجموعه دارای ۲۸۱ واحد با متراژهای ۱۲ تا ۱۸۰ مترمربع در ۳ طبقه در حال احداث می باشد. ۱۲۴ واحد لوکس یک خوابه و دو خوابه با زیربنای ۶۰ تا ۱۶۵ مترمربع از طبقه دوم تا هشتم بلوک ۳ با کاربری مسکونی در حال ساخت می باشد. هتل مجموعه دارای ۲۸۹ اتاق بوده که پیش از نیمی از واحد دارای چشم انداز حرم مطهر می باشد.
پروژه جهان نما در خیابان شیرازی واقع شده است . خیابان شیرازی به عنوان قدیمی ترین خیابان شهر مشهد از عهد صفوی، در بافت مرکزی مشهد قرار دارد. این خیابان یکی از مهمترین مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام می باشد. موقعیت جغرافیایی این خیابان واقع در غرب حرم مطهر و خیابان شرقی و غربی حد فاصل حرم و میدان شهدا بوده و چهارراه شهدا (چهارراه نادری سابق) تنها تقاطع اصلی بسیار مهم در اواسط خیابان واقع شده است .


امکانات پروژه


•         ۲۸۱ واحد تجاری
•         نزدیکی به حرم مطهر رضوی و وجود چهار درب ورودی که دو درب در خیابان شیرازی و شارستان رضوی قرار گرفته است.
•         ۱۲۴ واحد لوکس یک خوابه و دو خوابه
•         هتل ۴ ستاره با ۲۸۹ اتاق که تعداد ۱۷۶ واحد از آن دارای چشم انداز حرم مطهر می باشد.


مالک و سرمایه گذار


این پروژه با مشارکت شرکت توسعه و عمران امید و شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران سپهر هشتم در حال احداث می باشد. شرکت پدیدآوران اطلس پارس ، کارگزاری فروش و مدیریت راه اندازی و  بهره برداری این مجتمع را بر عهده دارد . می توانید جهت اطلاع از شرایط پیش فروش واحدها با شماره ۲۱۷۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نشانی پروژه : مشهد ،  خیابان شیرازی ، کوچه آب میرزا

همکاران استراتژیک

با توجه به تبدیل شرکت به مجموعه ای در کلاس جهانی با توانایی انجام پروژه های بین المللی ، این شرکت در حال حاضر با برخی از شرکت های داخلی و خارجی صاحب برند و فعال  در زمینه بهره برداری مجمتع های عظیم تجاری و طراحی و معماری داخی ، بهره برداران مجموعه های فرهنگی و فروشگاه های زنجیره ای درحال مذاکره بوده و تا کنون توانسته است با همکاران استژیک قدرتمندی همراه گردد .

 

تماس با ما

لطفا فیلد نام را تکمیل نمایید
لطفا فیلد شماره تلفن را تکمیل نمایید
لطفا آدرس ایمیل را وارد نمایید آدرس ایمیل وارد شده صحیح نیست
لطفا متن پیام را وارد کنید

تماس با ما

شرکت پدیدآوران اطلس پارس
تهران ، شریعتی ، خیابان دستگردی (ظفر شرقی) ، کوچه شریفی ، پلاک ۴ ، واحد۱۱ و ۱۲

۰۲۱-۲۱۷۸
info@padidavaran.com
instagram:p.a.pars
شنبه الی چهارشنبه -  ۸ صبح الی ۱۷